مرکز تعمیر کولر گازی بوش در تهران

مرکز تعمیر کولر گازی بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس مرکز تخصصی خدمات تعمیرات کولر گازی بوش در تهران می باشد این تعمیرگاه مجاز ضمن ثبت رسمی شرکت خود، عضو رسمی و دارای تمامی مجوز ها از اتحادیه تعمیرکاران استان تهران می باشد و سالهاست که به عنوان مرکز تعمیر کولر گازی بوش دارای سابقه درخشانی می باشد. این تعمیرگاه مجاز، انواع محصولات BOSCH از قبیل کولر گازی اسپلیت را سرویس و تعمیر می کند. در این شرکت تمامی خدمات به صورت تمام وقت، یعنی در همه ی روز های هفته و حتی در روز های تعطیل به صورت 24 ساعته نیز ارائه می شود. تعمیرات و قطعات خریداری شده از این تعمیرگاه، همگی دارای ضمانت نامه شرکتی و معتبر می باشند و تکنسین ها همگی آخرین دوره های آکادمیک و تجربی را در زمینه ی تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش فرا گرفته اند و از آخرین تغییرات در انواع دستگاه های این برند آگاهی کامل را دارند. همچنین استفاده از قطعات ارجینال و ضمانت تعمیرات از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد.

معرفی خدمات تعمیرات کولر گازی بوش آرینا سرویس

شرکت آرینا سرویس برای آسودگی خاطر شما کولر گازی اسپلیت بوش شما را در محل تعمیر می کند و خیال شما را از بابت حمل و نقل و آسیب های احتمالی هنگام حمل و نقل راحت می کند. همچنین تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی بوش، در این شرکت به صورت هفت روز هفته و تمام وقت، صورت می گیرد. بنابراین شما در هر ساعتی که تمایل داشته باشید، می توانید جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و زمان مورد نظر خود را جهت اعزام تکنسین های ما مشخص کنید. علاوه بر این از آن جایی که شرکت آرینا سرویس دارای شعبات متعدد در سراسر تهران می باشد، تکنسین های ما در تمام نقاط تهران حاضر هستند و در کوتاهترین زمان ممکن می توانند جهت ارائه خدمات تعمیرات کولر گازی اسپیلت بوش شما به محل مورد نظر شما مراجعه کنند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات کولر گازی بوش می باشیم؟

شرکت آرینا سرویس یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات کولر گازی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه مجاز کلیه برندهای کولر گازی اسپلیت از جمله بوش، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات بوش فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات کولر گازی بوش خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید. لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات کولر گازی بوش معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات کولر گازی بوش می باشیم؟

خدمات تخصصی تعمیرات کولر گازی اسپلیت بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس، به عنوان مرکز تخصصی لوازم خانگی بوش، انواع خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی اسپیلت بوش را انجام می دهد. لازم به ذکر است که تمامی تکنسین های تعمیرگاه ما، همگی آموزش های علمی و عملی را فرا گرفته اند، و دارای تجربه ی کافی هستند و خدمات آن ها به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

خدمات تخصصی کولر گازی بوش، شامل انواع تعمیرات و تعویض قطعات و حتی سرویس سالانه ی دستگاه می باشد. در صورتی که، مدت زمان گارانتی شما به پایان رسیده باشد، جهت انجام خدمات و هر گونه تعمیرات، باید شما هزینه ها را پرداخت کنید. اما هزینه ای که شما پرداخت می کنید، کاملا اصولی، شفاف و منصفانه می باشد. بنابراین از بابت هزینه ها خیالتان راحت باشد.

ویژگی های خدمات تعمیرات کولر گازی بوش آرینا سرویس

استفاده از خدمات آرینا سرویس دارای ویژگی های زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

  • خدمات تعمیر در محل: راحتی کار شما با انجام تعمیرات در محل
  • زمان دریافت خدمات را شما تعیین نمایید: سرویس کار در زمانی که شما مشخص کنید اعزام می شود
  • گارانتی خدمات: ۱۸۰ روز گارانتی و ضمانت خدمات
  • خدمات سریع و ۲۴ ساعته: انجام خدمات تعمیرات بصورت ۲۴ ساعته در سریعترین زمان ممکن

ایرادات رایج در تعمیر کولر گازی اسپیلت بوش

کولر گازی ممکن است بخاطر استفاده ی اشتباه و یا بخاطر سال ها استفاده به مرور زمان خراب شود. در صورتی که تعمیرات کولر گازی بوش خود را به موقع انجام دهید، و یا دستگاه خود را به موقع سرویس کنید، می توانید باعث افزایش طول عمر دستگاهتان شوید. همچنین از ایرادات رایج کولر گازی بوش می توان به روشن نشدن دستگاه، روشن شدن دستگاه اما کار نکردن آن، وجود سر و صدای زیاد هنگام کارکرد دستگاه، عدم باد خنک و سرمای کافی، یک سره کار کردن کولر، وجود بوی بد از دستگاه، کار نکردن ریموت، آب ریزی پنل داخلی، یخ زدن و برفک زدن لوله های کولر، نمایش انواع ارور های روی صفحه نمایش دستگاه و… اشاره کرد.

روشن نشدن دستگاه: روشن نشدن دستگاه می تواند به موارد مختلفی ربط داشته باشد. روشن نشدن کولر گازی می تواند بخاطر مشکلات برق دستگاه، خرابی برد الکترونیکی دستگاه و یا سوختن خازن باشد. بر طرف کردن این مشکل بسیار تخصصی می باشد و باید حتما توسط تعمیرکار ماهر انجام شود.

خاموش شدن ناگهانی دستگاه: خاموش شدن ناگهانی دستگاه یکی از ایرادات رایج در کولر های گازی می باشد. این مشکل می تواند بخاطر کثیف شدن فیلتر هوای دستگاه ایجاد شود. که در این صورت دستگاه نمی تواند به درستی کار کند. در صورتی که فیلتر هوا آلوده به گرد و غبار شده باشد و بدون توجه به این وضعیت دستگاه را روشن کنید، ممکن است باعث آسیب رساندن به دستگاه و خاموش شدن کمپرسور شوید. این مشکل با سرویس کردن دستگاه بر طرف می شود. علاوه بر این مواردی که ذکر شد، خرابی ترموستات نیز ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود.

برفک زدن لوله های کولر گازی: این حالت بخاطر کاهش میزان گاز مبرد اتفاق می افتد، و در نتیجه دمای سیم پیچ داخل دستگاه کم می شود. بنابراین رطوبت اتاق باعث می شود تا سیم پیچ منقبض شود و در نتیجه یخ بزند. برای حل مشکل، باید گاز دستگاه شارژ شود، که این کار باید توسط تکنسین انجام شود.

وجود بوی بد از کولر گازی: این مشکل می تواند بخار وجود رطوبت زیاد داخل دستگاه در طولانی مدت و یا گیر کردن گرد و غبار در مسیر خروجی دستگاه اتفاق بیوفتد. این مشکل با سرویس کردن دستگاه و تمیز کردن مسیر خروجی دستگاه بر طرف می شود.

سر و صدای زیاد پنل خارجی کولر گازی : سر و صدای زیاد پنل خارجی می تواند بخاطر کارکرد بیش از اندازه ی دستگاه، نا متوازن بودن پنل خارجی، خرابی فن دستگاه، تراز نبودن دستگاه، شل شدن پیچ و مهره های دستگاه، کثیف بودن دستگاه و یا انحراف تیغه ها ایجاد شده باشد.

هزینه ی تعمیرات کولر گازی بوش

قطعا هنگامی که کولر گازی بوش شما خراب شود، اطلاع از هزینه ی تعمیرات آن برای شما دارای اهمیت می شود. برای این منظور شما می توانید با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید تا از هزینه ی تعمیرات کولر گازی بوش با خبر شوید. لازم به ذکر است که تمامی قیمت ها در این مرکز تعمیرات همگی زیر نظر اتحادیه اصناف تعمیر کاران لوازم خانگی می باشد. بنابراین شما می توانید با خیال راحت با ما تماس بگیرید تا علاوه بر ثبت سفارش از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278