مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس مرکز تخصصی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در تهران می باشد این تعمیرگاه مجاز ضمن ثبت رسمی شرکت خود، عضو رسمی و دارای تمامی مجوز ها از اتحادیه تعمیرکاران استان تهران می باشد و سالهاست که به عنوان مرکز تعمیر ظرفشویی بوش دارای سابقه درخشانی می باشد. این تعمیرگاه مجاز، انواع محصولات BOSCH از قبیل ماشین ظرفشویی را سرویس و تعمیر می کند. در این شرکت تمامی خدمات به صورت تمام وقت، یعنی در همه ی روز های هفته و حتی در روز های تعطیل به صورت 24 ساعته نیز ارائه می شود. تعمیرات و قطعات خریداری شده از این تعمیرگاه، همگی دارای ضمانت نامه شرکتی و معتبر می باشند و تکنسین ها همگی آخرین دوره های آکادمیک و تجربی را در زمینه ی تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش فرا گرفته اند و از آخرین تغییرات در انواع دستگاه های این برند آگاهی کامل را دارند. همچنین استفاده از قطعات ارجینال و ضمانت تعمیرات از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد.

معرفی خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش آرینا سرویس

شرکت آرینا سرویس برای آسودگی خاطر شما ماشین ظرفشویی بوش شما را در محل تعمیر می کند و خیال شما را از بابت حمل و نقل و آسیب های احتمالی هنگام حمل و نقل راحت می کند. همچنین تمامی خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش، در این شرکت به صورت هفت روز هفته و تمام وقت، صورت می گیرد. بنابراین شما در هر ساعتی که تمایل داشته باشید، می توانید جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و زمان مورد نظر خود را جهت اعزام تکنسین های ما مشخص کنید. علاوه بر این از آن جایی که شرکت آرینا سرویس دارای شعبات متعدد در سراسر تهران می باشد، تکنسین های ما در تمام نقاط تهران حاضر هستند و در کوتاهترین زمان ممکن می توانند جهت ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش شما به محل مورد نظر شما مراجعه کنند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش می باشیم؟

شرکت آرینا سرویس یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه مجاز کلیه برندهای ماشین ظرفشویی از جمله بوش، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات بوش فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ظرفشویی بوش خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید. لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی بوش معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش می باشیم؟

خدمات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس، به عنوان مرکز تخصصی لوازم خانگی بوش، انواع خدمات سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را انجام می دهد. لازم به ذکر است که تمامی تکنسین های تعمیرگاه ما، همگی آموزش های علمی و عملی را فرا گرفته اند، و دارای تجربه ی کافی هستند و خدمات آن ها به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

خدمات تخصصی ماشین ظرفشویی بوش، شامل انواع تعمیرات و تعویض قطعات و حتی سرویس سالانه ی دستگاه می باشد. در صورتی که، مدت زمان گارانتی شما به پایان رسیده باشد، جهت انجام خدمات و هر گونه تعمیرات، باید شما هزینه ها را پرداخت کنید. اما هزینه ای که شما پرداخت می کنید، کاملا اصولی، شفاف و منصفانه می باشد. بنابراین از بابت هزینه ها خیالتان راحت باشد.

ویژگی های خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش آرینا سرویس

استفاده از خدمات آرینا سرویس دارای ویژگی های زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

 • خدمات تعمیر در محل: راحتی کار شما با انجام تعمیرات در محل
 • زمان دریافت خدمات را شما تعیین نمایید: سرویس کار در زمانی که شما مشخص کنید اعزام می شود
 • گارانتی خدمات: ۱۸۰ روز گارانتی و ضمانت خدمات
 • خدمات سریع و ۲۴ ساعته: انجام خدمات تعمیرات بصورت ۲۴ ساعته در سریعترین زمان ممکن

ایرادات رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش نیز، مانند هر وسیله ی دیگری ممکن است دچار مشکلات و ایرادات رایجی شود. از ایرادات رایج ظرفشویی بوش، می توان به مشکلات مربوط به درب دستگاه، گرم نشدن آب، تمیز نشستن ظروف، خرابی برد دستگاه، وجود سر و صدای زیاد هنگام روشن بودن ظرفشویی، اختلال در برنامه های ماشین ظرفشویی، خرابی موتور، مشکلات برق دستگاه، کار نکردن ماشین ظرفشویی، مشکلات سیم کشی، نشتی ماشین ظرفشویی و… اشاره کرد. در صورت وجود هر گونه مشکلی، شما می توانید با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را جهت دریافت خدمات راهنمایی کنند.

انواع کدهای ارور موجود در ماشین ظرفشویی بوش

 • ارور E01 یا F01 در ماشین ظرفشویی بوش: این پیغام خطا مربوط به خرابی المنت هیتر می باشد. ممکن است المنت سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. در این صورت باید هیتر و سنسور بررسی شوند.
 • ارور E06 یا F06: این ارور مربوط به خرابی سوئیچ می باشد. ممکن است که سنسور مکانیکی درب خراب شده باشد. همچنین باید سیم کشی های متصل به سنسور بررسی شوند.
 • ارور E07 یا F07: این کد خطا مربوط به خرابی فن می باشد. ممکن است که فن آسیب دیده باشد، در این صورت باعث می شود که ظروف خشک نشوند. بنابراین باید فن بررسی شود.
 • ارور E08 یا F08 در ماشین ظرفشویی بوش: این کد ارور مربوط به پر نشدن آب داخل ظرفشویی می باشد. به عبارتی آب قسمت بالایی دستگاه را پر نمی کند. باید مواردی از قبیل جت پمپ و پروانه ها بررسی شوند.
 • ارور E09 یا F09: این ارور مربوط به خطای المنت خطی می باشد. بنابراین باید هیتر به دقت بررسی شود. شاید لازم باشد که هیتر تعویض شود.
 • ارور E10 یا F10: این کد خطا مربوط به خرابی پمپ گرمکن می باشد. ممکن است رسوبات آهکی باعث از کار افتادن پمپ گرمکن شده باشند و یا انسداد و گرفتگی لوله ها باعث ایجاد این مشکل شده باشد.
 • ارور E11 یا F11 در ماشین ظرفشویی بوش: این ارور مربوط به نرسیدن برق به المنت گرمایشی می باشد. ممکن است سیم کشی ها آسیب دیده باشند و یا ترموستات و یا سنسور دمای دستگاه خراب شده باشد. همچنین باید برد ظرفشویی نیز بررسی شود.
 • ارور E13 یا F13: این پیغام خطا مربوط به گرم شدن بیش از اندازه ی آب می باشد. ممکن است دمای آب ورودی بیش از 75 درجه باشد. در صورتی که دستگاه به منبع آب گرم وصل شده باشد، برای رفع مشکل، باید آن را به منبع آب سرد وصل کنید.
 • ارور E15 یا F15: این ارور مربوط به خرابی سنسور شناور می باشد. به عبارتی دستگاه قادر به شناسایی آب نمی باشد. ممکن است دستگاه دچار نشتی شده باشد و آب در قسمت پایین دستگاه جمع شود. باید میکروسوئیچ را بررسی کنید.
 • ارور E23 یا F23 در ماشین ظرفشویی بوش: این کد ارور مربوط به مشکل پمپ تخلیه می باشد. همچنین ممکن است برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده باشد. بنابراین باید پمپ تخلیه را بررسی کنید.
 • ارور E27 یا F27: این ارور مربوط به نوسانات برق می باشد. ممکن است برد دستگاه بخاطر نوسانات برق آسیب دیده باشد. بنابراین باید برد اینورتر به دقت بررسی شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278