مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس مرکز تخصصی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در تهران می باشد این تعمیرگاه مجاز ضمن ثبت رسمی شرکت خود، عضو رسمی و دارای تمامی مجوز ها از اتحادیه تعمیرکاران استان تهران می باشد و سالهاست که به عنوان مرکز تعمیر ظرفشویی بوش دارای سابقه درخشانی می باشد. این تعمیرگاه مجاز، انواع محصولات BOSCH از قبیل ماشین ظرفشویی را سرویس و تعمیر می کند. در این شرکت تمامی خدمات به صورت تمام وقت، یعنی در همه ی روز های هفته و حتی در روز های تعطیل به صورت 24 ساعته نیز ارائه می شود. تعمیرات و قطعات خریداری شده از این تعمیرگاه، همگی دارای ضمانت نامه شرکتی و معتبر می باشند و تکنسین ها همگی آخرین دوره های آکادمیک و تجربی را در زمینه ی تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش فرا گرفته اند و از آخرین تغییرات در انواع دستگاه های این برند آگاهی کامل را دارند. همچنین استفاده از قطعات ارجینال و ضمانت تعمیرات از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد.

معرفی خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش آرینا سرویس

شرکت آرینا سرویس برای آسودگی خاطر شما ماشین ظرفشویی بوش شما را در محل تعمیر می کند و خیال شما را از بابت حمل و نقل و آسیب های احتمالی هنگام حمل و نقل راحت می کند. همچنین تمامی خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش، در این شرکت به صورت هفت روز هفته و تمام وقت، صورت می گیرد. بنابراین شما در هر ساعتی که تمایل داشته باشید، می توانید جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و زمان مورد نظر خود را جهت اعزام تکنسین های ما مشخص کنید. علاوه بر این از آن جایی که شرکت آرینا سرویس دارای شعبات متعدد در سراسر تهران می باشد، تکنسین های ما در تمام نقاط تهران حاضر هستند و در کوتاهترین زمان ممکن می توانند جهت ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش شما به محل مورد نظر شما مراجعه کنند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش می باشیم؟

شرکت آرینا سرویس یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه مجاز کلیه برندهای ماشین ظرفشویی از جمله بوش، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات بوش فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ظرفشویی بوش خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید. لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی بوش معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش می باشیم؟

خدمات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس، به عنوان مرکز تخصصی لوازم خانگی بوش، انواع خدمات سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را انجام می دهد. لازم به ذکر است که تمامی تکنسین های تعمیرگاه ما، همگی آموزش های علمی و عملی را فرا گرفته اند، و دارای تجربه ی کافی هستند و خدمات آن ها به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

خدمات تخصصی ماشین ظرفشویی بوش، شامل انواع تعمیرات و تعویض قطعات و حتی سرویس سالانه ی دستگاه می باشد. در صورتی که، مدت زمان گارانتی شما به پایان رسیده باشد، جهت انجام خدمات و هر گونه تعمیرات، باید شما هزینه ها را پرداخت کنید. اما هزینه ای که شما پرداخت می کنید، کاملا اصولی، شفاف و منصفانه می باشد. بنابراین از بابت هزینه ها خیالتان راحت باشد.

ویژگی های خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش آرینا سرویس

استفاده از خدمات آرینا سرویس دارای ویژگی های زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

 • خدمات تعمیر در محل: راحتی کار شما با انجام تعمیرات در محل
 • زمان دریافت خدمات را شما تعیین نمایید: سرویس کار در زمانی که شما مشخص کنید اعزام می شود
 • گارانتی خدمات: ۱۸۰ روز گارانتی و ضمانت خدمات
 • خدمات سریع و ۲۴ ساعته: انجام خدمات تعمیرات بصورت ۲۴ ساعته در سریعترین زمان ممکن

ایرادات رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش نیز، مانند هر وسیله ی دیگری ممکن است دچار مشکلات و ایرادات رایجی شود. از ایرادات رایج ظرفشویی بوش، می توان به مشکلات مربوط به درب دستگاه، گرم نشدن آب، تمیز نشستن ظروف، خرابی برد دستگاه، وجود سر و صدای زیاد هنگام روشن بودن ظرفشویی، اختلال در برنامه های ماشین ظرفشویی، خرابی موتور، مشکلات برق دستگاه، کار نکردن ماشین ظرفشویی، مشکلات سیم کشی، نشتی ماشین ظرفشویی و… اشاره کرد. در صورت وجود هر گونه مشکلی، شما می توانید با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را جهت دریافت خدمات راهنمایی کنند. در ادامه به طور خلاصه به ایرادات رایج ماشین ظرفشویی بوش اشاره می شود:

 • مشکلات مربوط به درب ماشین ظرفشویی

از دلایل خرابی درب ماشین ظرفشویی می توان به خرابی قفل درب ماشین ظرفشویی، خرابی چفت درب، خرابی بازوهای درب، خرابی لولاهای درب، خرابی فنر درب ماشین ظرفشویی و فرسوده شدن لاستیک درب ظرفشویی اشاره کرد.

 • گرم نشدن آب

از دلایل گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی می توان به خرابی قطعات داخلی، معیوب بودن تایمر، المنت حرارتی اشاره کرد.

 • تمیز نشستن ظروف

گاهی اوقات ماشین ظرفشویی ظرف ها را تمیز نمی شوید. از دلایل تمیز نشستن ظروف می توان به پر شدن بیش از حد ظرفیت ماشین ظرفشویی، صحیح قرار ندادن ظرف ها در ظرفشویی، تمیز نکردن بشقاب ها  و مشکلاتی از قبیل خرابی واشر و نقص فنی در ماشین ظرفشویی می باشد.

 • خرابی برد دستگاه

در صورتی که برد ماشیت ظرفشویی خراب باشد کنترل پنل کار نمی کند و یا در آن خطا مشاهده می شود. از دلایل خرابی برد دستگاه می توان به نفوذ آب به قطعات داخلی، سیم پیچ و خازن و همچنین نوسانات برق دستگاه اشاره کرد که منجر به سوختن برد دستگاه می شود.

 • وجود سر و صدای زیاد هنگام روشن بودن ظرفشویی

اغلب صداهایی که از ماشین ظرفشویی شنیده می شود طبیعی است. اما در صورتی که صداهای هیس مانند، صداهایی که نشان دهنده حرکت آب یا برخورد جریان آب به ظرف ها باشد طبیعی هستند و جای نگرانی ندارد.  در صورتی که شدت صدا به میزانی باشد است که احساس بدی به شما دست می دهد و شدت ان خیلی زیاد باشد بهتر است با یک تعمیرکار حرفه ای بوش صحبت کنید.

 • اختلال در برنامه های ماشین ظرفشویی

اختلال در برنامه های ماشین ظرفشویی بوش ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. نیاز به تعمیر برد، مشکل درجریان الکتریکی و نوسانات برق و یا شکستن دکمه ها یا گیر کردن آنها می تواند از دلایل اختلال در برنامه ها باشد. یک بار دستگاه را خاموش و روشن کنید در صورتی که مشکل وجود داشته باشد با یک تکنسین صحبت کنید.

 خرابی موتور

در صورت خرابی موتور ظرفشویی آب به دستگاه وارد نمی شود و ورودی آب ماشین از کار می افتد. هر چند متوقف شدن ورودی آب می تواند دلایل زیادی داشته باشد اما مهمترین دلیل آن خرابی موتور است. در بعضی از موارد می توان موتور را تعمیر و در صورتی که کامل سوخته و یا نیم سوز شده باشد ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. در هر صورت بهتر است با یک تکنسین ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در این رابطه صحبت کنید.

 مشکلات برق دستگاه

مشکلات برق دستگاه اغلب به دلیل نوسانات برق است اما در صورتی که برد دستگاه در معرض رطوبت و گرمای زیاد وجود داشته باشد ممکن است نیاز به تعویض اتصالات پیدا کند.

 کار نکردن ماشین ظرفشویی

کار نکردن ماشین ظرفشویی می تواند علت های زیادی داشته باشد. مشکلات برق دستگاه، مشکلات سیم کشی ، مشکل در برد و حتی خرابی موتور دستگاه  از دلایل کار نکردن ماشین ظرفشویی است. در صورتی که تلاش شما برای کار کردن ماشین ظرفشویی بوش بی نتیجه بود و در تهران هستید می توانید از طریق همین سایت با مرکز خدمات و تعمیرات بوش در تهران تماس بگیرید.

نشتی ماشین ظرفشویی

تعمیر نشتی ماشین ظرفشویی اغلب با تمیزی فیلتر و بررسی لوله و شلنگ و شیر ورودی همراه است و مشکل به سرعت برطرف می شود. اما در صورتی که مشکل ماندگار بود بهتر است پمپ و شناور و ساییدگی واشر نیز بررسی شود.

انواع کدهای ارور موجود در ماشین ظرفشویی بوش

 • ارور E01 یا F01 در ماشین ظرفشویی بوش: این پیغام خطا مربوط به خرابی المنت هیتر می باشد. ممکن است المنت سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. در این صورت باید هیتر و سنسور بررسی شوند.
 • ارور E06 یا F06: این ارور مربوط به خرابی سوئیچ می باشد. ممکن است که سنسور مکانیکی درب خراب شده باشد. همچنین باید سیم کشی های متصل به سنسور بررسی شوند.
 • ارور E07 یا F07: این کد خطا مربوط به خرابی فن می باشد. ممکن است که فن آسیب دیده باشد، در این صورت باعث می شود که ظروف خشک نشوند. بنابراین باید فن بررسی شود.
 • ارور E08 یا F08 در ماشین ظرفشویی بوش: این کد ارور مربوط به پر نشدن آب داخل ظرفشویی می باشد. به عبارتی آب قسمت بالایی دستگاه را پر نمی کند. باید مواردی از قبیل جت پمپ و پروانه ها بررسی شوند.
 • ارور E09 یا F09: این ارور مربوط به خطای المنت خطی می باشد. بنابراین باید هیتر به دقت بررسی شود. شاید لازم باشد که هیتر تعویض شود.
 • ارور E10 یا F10: این کد خطا مربوط به خرابی پمپ گرمکن می باشد. ممکن است رسوبات آهکی باعث از کار افتادن پمپ گرمکن شده باشند و یا انسداد و گرفتگی لوله ها باعث ایجاد این مشکل شده باشد.
 • ارور E11 یا F11 در ماشین ظرفشویی بوش: این ارور مربوط به نرسیدن برق به المنت گرمایشی می باشد. ممکن است سیم کشی ها آسیب دیده باشند و یا ترموستات و یا سنسور دمای دستگاه خراب شده باشد. همچنین باید برد ظرفشویی نیز بررسی شود.
 • ارور E13 یا F13: این پیغام خطا مربوط به گرم شدن بیش از اندازه ی آب می باشد. ممکن است دمای آب ورودی بیش از 75 درجه باشد. در صورتی که دستگاه به منبع آب گرم وصل شده باشد، برای رفع مشکل، باید آن را به منبع آب سرد وصل کنید.
 • ارور E15 یا F15: این ارور مربوط به خرابی سنسور شناور می باشد. به عبارتی دستگاه قادر به شناسایی آب نمی باشد. ممکن است دستگاه دچار نشتی شده باشد و آب در قسمت پایین دستگاه جمع شود. باید میکروسوئیچ را بررسی کنید.
 • ارور E23 یا F23 در ماشین ظرفشویی بوش: این کد ارور مربوط به مشکل پمپ تخلیه می باشد. همچنین ممکن است برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده باشد. بنابراین باید پمپ تخلیه را بررسی کنید.
 • ارور E27 یا F27: این ارور مربوط به نوسانات برق می باشد. ممکن است برد دستگاه بخاطر نوسانات برق آسیب دیده باشد. بنابراین باید برد اینورتر به دقت بررسی شود.

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در تهران

همانطور که همه ما اطلاع داریم این برند از ماشین ظرفشویی دارای نمایندگی رسمی در ایران نیست. شرکت آرینا سرویس مفتخر است کلیه خدمات مرتبط با لوازم خانگی بوش را به انجام برساند. در صورتی که ماشین ظرفشویی بوش در تهران تعمیر  نیاز داشته باشد با نزدیک ترین شعب ما ارتباط برقرار کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس  02147278 تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

تعمیرگاه آرینا سرویس تمامی مناطق تهران و اطراف تهران را پوشش دهی می کند. تکنسین ها در کم ترین زمان ممکن به محل مراجعه می کنند. این مجموعه به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به شهروندان تهرانی می باشد. شماره تماس دفتر مرکزی مجموعه آرینا سرویس 47278 021 می باشد.

خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش در شمال تهران

مناطق تحت پوشش تعمیرات لوازم خانگی بوش در شمال تهران شامل محله های دروس، فرمانیه، دزاشیب، اوین، درکه، فرحزاد، سعادت آباد، تجریش، آجودانیه، اختیاریه، شهرک قائم، جعفر آباد، زعفرانیه، حصار بوعلی، صاحبقرانیه، چیذر، امامزاده قاسم، نخجوان، جماران، نیاوران، رحمان آباد، شهرک گلها، قیطریه، احتشامیه، حسین آباد، قلهک، گلستان، لویزان، مخبری، آرات، مدیریت، دریا، ده ونک، ایوانک، کوهستان، ونک، المهدی، مراد آباد، کوی فراز، محمودیه، ولنجک، گلاب دره، حصارک، دار آباد، کاشانک، اسد آباد، الهیه، امانیه، داوودیه، توانیر، اقدسیه، ازگل، الهیه، اوین، چیذر، سوهانک، دربند، کاشانک، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، باغ فردوس، ولیعصر، دولت، دیباجی، پاسداران، جردن، ظفر، قلهک، میر داماد، سید خندان و… می باشد. شماره تماس شعبه شمال ما 22717796 – 22718535 می باشد.

خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش در غرب تهران

مناطق تحت پوشش تعمیرات لوازم خانگی بوش در غرب تهران شامل محله های تهران ویلا، سعادت آباد، شهر آرا، صادقیه، ستارخان،  طرشت، گیشا، فرحزاد، مرزداران، همایون شهر، شهرک غرب، برق آلستوم، شهرک مخابرات، باغ فیض، بلوار فردوس، سازمان آب، سازمان برنامه، شهرک آپادانا، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، پونک، جنت آباد، آریا شهر، شهران، شاهین، پرواز، شهرک کوهسار، شهرک والفجر، بیمه، کنکوری، استاد معین، دکتر هوشیار، مهر آباد، دستغیب، صنعتی شریف، سر آسیاب، شمشیری، تهران سر، شهرک آزادی، شهرک شهرداری، اکباتان، بزرگراه فتح، شهرک دانشگاه، چیتگر، شهرک پاسداران، شهرک فرهنگیان، شهرک استقلال، شهرک دانشگاه، شهرک غزالی، شهرک راه آهن، ویلا شهر، دهکده المپیک، زیبا دشت، گلستان، شریف، امید، دژبان، پیکان شهر، شهرک گلستان، شهید باقری، چهار دیواری، شهرک کوهسار و… می باشد. شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش در شرق تهران

مناطق تحت پوشش تعمیرات لوازم خانگی بوش در شرق تهران شامل محله های علم و صنعت، تهرانپارس، امام حسین، حکیمیه، شمس آباد، سراج، مجیدیه، زینبیه، شمیران نو، فرجام، لویزان، مهران، هروی، نارمک، هنگام، پرستار، شیان، قنات کوثر، دردست، زرکش، فدک، نارمک، وحیدیه، دلاوران، هفت حوض، لشکر، مدائن، مجیدیه جنوبی، تسلیحات، کرمان، صفا، شهید اسدی، زاهد گیلانی، دهقان، نیروی هوایی، پیروزی، سرخه حصار، اشراقی، امامت، شورا، آشتیانی، زینبیه، تهران نو، دماوند کام آباد و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

خدمات تعمیر ظرفشویی بوش در مرکز تهران

مناطق تحت پوشش تعمیرات لوازم خانگی بوش در مرکز تهران شامل محله های یوسف آباد، امیر آباد، سید خندان، مجیدیه، حشمتیه، مهران، گیشا، زیبا دشت، شهرک والفجر، عباس آباد، قصر، ضرابخانه، شمس آباد، آرژانتین، پارک لاله، شریعتی، شیراز، ایرانشهر، بهجت، ساعی، جمالزاده، رفتگر، دانشگاه تهران، فاطمی، سنایی، قائم مقام، کشاورز غربی، قزل قلعه، کریمخان، میدان جهاد، میدان ولیعصر، نصرتی، هفت تیر، سهروردی، نظام آباد، اجاره دار، ارامنه، امجدیه، خاقانی، باغ صبا، بهار، حشمتیه، دبستان، سبلان، کاج، عباس آباد، کریمخان، بریانک، جی، هفت چنار، سلیمانی، تیموری، کارون، آذربایجان، دامپزشکی، جیحون، حسام الدین، خوش، مالک اشتر، نواب، پامنار، کمیل، رودکی، سینا، انقلاب، امیریه، شیخ هادی، حشمت الدوله، اسکندی، مخصوص، جمهوری، گمرک، ولیعصر، کارگر، پاستور، حسن آباد، هلال احمر، راه آهن، آگاهی، قلمستان، منیریه، امیریه، بهارستان، کوثر، ایران، فردوسی، بازار، سنگلج، امین حضور، پانزده خرداد، پیچ شمرون، لاله زار، مولوی، خراسان، ری، سعدی، دروازه شمیران، تختی، گاندی، وزرا، آزادی و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

خدمات تعمیر ظرفشویی بوش در جنوب تهران

مناطق تحت پوشش تعمیرات لوازم خانگی بوش در جنوب تهران شامل محله های عبدل آباد، محلاتی، شکوفه، جابری، چهارصد دستگاه، شاهین، دژکام، فرزانه، شیوا، مینای، نیکنام، آهنگران، بروجردی، صد دستگاه، نبی اکرم، شهرابی، پاسدار گمنام، نبرد، اسلام شهر،  آهنگ، شکیب، نازی آباد، پرستار، سیزده آبان، قصر فیروزه، فلاح، افسریه، خاوران، مظاهری، مینابی، بیسیم، طیب، مطهری، شوش، کیان شهر، خاور شهر، مشیریه، قیامدشت، مسعودیه، والفجر، رضویه، هاشم آباد، شهیر بروجردی، اتابک، مسعودیه، جوادیه، راه آهن، علی آباد، باغ آذری، رجایی، یاخچی آباد، خزانه، شهرک بعثت، تختی، امازاده حسن، شهر ری، زهتابی، ابوذر غربی، یافت آباد، جلیلی، گلچین، قزوین، قلعه مرغی، میدان بهاران، شاد آباد، خلیج فارس، شهرک ولیعصر، شهرک صاحب الزمان، رجایی، فردوس، خانی آباد، اسماعیل آباد، منصوریه، نظامی، امین آباد، کهریزک و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278