مرکز تعمیر یخچال بوش در تهران

مرکز تعمیر یخچال بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس مرکز تخصصی خدمات تعمیرات یخچال بوش در تهران می باشد این تعمیرگاه مجاز ضمن ثبت رسمی شرکت خود، عضو رسمی و دارای تمامی مجوز ها از اتحادیه تعمیرکاران استان تهران می باشد و سالهاست که به عنوان مرکز تعمیر یخچال بوش دارای سابقه درخشانی می باشد. این تعمیرگاه مجاز انواع محصولات BOSCH از قبیل یخچال فریزر و ساید بای ساید را سرویس و تعمیر می کند. در این شرکت تمامی خدمات به صورت تمام وقت، یعنی در همه ی روز های هفته و حتی در روز های تعطیل به صورت 24 ساعته نیز ارائه می شود. تعمیرات و قطعات خریداری شده از این تعمیرگاه، همگی دارای ضمانت نامه شرکتی و معتبر می باشند و تکنسین ها همگی آخرین دوره های آکادمیک و تجربی را در زمینه ی تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش فرا گرفته اند و از آخرین تغییرات در انواع دستگاه های این برند آگاهی کامل را دارند. همچنین استفاده از قطعات ارجینال و ضمانت تعمیرات از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد.

 

معرفی خدمات تعمیرات یخچال بوش آرینا سرویس

شرکت آرینا سرویس برای آسودگی خاطر شما یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شما را در محل تعمیر می کند و خیال شما را از بابت حمل و نقل و آسیب های احتمالی هنگام حمل و نقل راحت می کند. همچنین تمامی خدمات تعمیرات یخچال بوش، در این شرکت به صورت هفت روز هفته و تمام وقت، صورت می گیرد. بنابراین شما در هر ساعتی که تمایل داشته باشید، می توانید جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و زمان مورد نظر خود را جهت اعزام تکنسین های ما مشخص کنید. علاوه بر این از آن جایی که شرکت آرینا سرویس دارای شعبات متعدد در سراسر تهران می باشد، تکنسین های ما در تمام نقاط تهران حاضر هستند و در کوتاهترین زمان ممکن می توانند جهت ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شما به محل مورد نظر شما مراجعه کنند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات یخچال بوش می باشیم؟

شرکت آرینا سرویس یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات یخچال است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه مجاز کلیه برندهای یخچال فریزر و ساید بای ساید از جمله بوش، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات بوش فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال بوش خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید. لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات یخچال بوش می باشیم؟

خدمات تخصصی تعمیر یخچال بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس، به عنوان مرکز تخصصی لوازم خانگی بوش، انواع خدمات سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش را انجام می دهد. لازم به ذکر است که تمامی تکنسین های تعمیرگاه ما، همگی آموزش های علمی و عملی را فرا گرفته اند، و دارای تجربه ی کافی هستند و خدمات آن ها به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

خدمات تخصصی یخچال بوش، شامل انواع تعمیرات و تعویض قطعات و حتی سرویس سالانه ی دستگاه می باشد. در صورتی که، مدت زمان گارانتی شما به پایان رسیده باشد، جهت انجام خدمات و هر گونه تعمیرات، باید شما هزینه ها را پرداخت کنید. اما هزینه ای که شما پرداخت می کنید، کاملا اصولی، شفاف و منصفانه می باشد. بنابراین از بابت هزینه ها خیالتان راحت باشد.

ویژگی های خدمات تعمیرات یخچال بوش آرینا سرویس

استفاده از خدمات آرینا سرویس دارای ویژگی های زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

 • خدمات تعمیر در محل: راحتی کار شما با انجام تعمیرات در محل
 • زمان دریافت خدمات را شما تعیین نمایید: سرویس کار در زمانی که شما مشخص کنید اعزام می شود
 • گارانتی خدمات: ۱۸۰ روز گارانتی و ضمانت خدمات
 • خدمات سریع و ۲۴ ساعته: انجام خدمات تعمیرات بصورت ۲۴ ساعته در سریعترین زمان ممکن

ایرادات رایج در تعمیر یخچال فریزر بوش

یخچال بوش، یکی از یخچال های بسیار با کیفیت و مطرح می باشد. این دستگاه از تکنولوژی ساخت بالایی برخوردار است. اما گاهی ممکن است یخچال بوش نیز خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. به عنوان مثال می تواند دچار مشکلاتی از قبیل : افت سرما، وجود سر و صدا، آبریزی از قسمت پشت یخچال، برفک زدن داخل یخچال، نداشتن سرمای کافی در یخچال، روشن نشدن یخچال، خاموش و روشن شدن یخچال، قطع نشدن حالت اتوماتیک و… شود. در ادامه به بررسی هر یک از مشکلات فوق بررسی می شود

افت سرما

پر بودن بیش از حد یخچال و عدم گردش هوا ، ایراد در لوله های کندانسور و کویل ها، مشکل در رله استارت کمپرسور، کثیف بودن سیم پیچ خازن، خراب شدن موتور فن و یخ زدن اپراتور از مهمترین دلایل سرد نکردن و افت سرما در یخچال بوش شمرده می شوند.

 وجود سر و صدا در یخچال بوش

خرابی فن و کویل یخچال، چکه کردن آب و تراز نبودن یخچال، خرابی واشر و تایمر دیفراست و همچنین خرابی کمپرسور از دلایل  سروصدای زیاد در یخچال بوش است. برای برطرف کردن این مشکلات می توانید در قسمت مقالات با هر یک از عیوب آشنا و آنها را حل کنید و یا در صورتی که فردی آچار بدست نیستید و در تهران سکونت دارید با آرینا سروس ارتباط برقرار کنید و مشاوره رایگان بگیرید. در صورت نیاز متخصص تعمیر یخچال بوش، خود را به محل رسانده و سریعا مشکل را برطرف می کند.

 آبریزی از قسمت پشت یخچال

در صورتی که از پشت یخچال فریزر ریزش آب مشاهده می کنید اغلب به دلیلی نشتی از لوله آب یا شیر آب یخچال است. خرابی دیفراست و اشکال در لوله تخلیه از مهم ترین دلایل آبریزی از قسمت پشت یخچال بوش است.

 برفک زدن داخل یخچال بوش

مهم ترین دلایل برفک زدن داخل یخچال از فرسودگی یا خرابی نوار درب یخچال، تراز نبودن یخچال، ایراد در درب یخچال و خرابی ترموستات، برد، فیوز حرارتی یخچال ، تایمر و برد یخچال است. اغلب رفع مشکل برفک زدن داخل یخچال آسان و در منزل قابل حل است. فقط کافی است با یک تعمیرکار ماهر یخچال بوش تماس بگیرید.

 نداشتن سرمای کافی در یخچال

همانند افت سرما نداشتن سرمای کافی در یخچال می تواند دلایل زیادی داشته باشد. در صورتی که در یخچال هوا جریان نداشته باشد و یا در لوله های کندانسور و کویل ها و همچنین در رله استارت کمپرسور یخچال مشکل وجود داشته باشد یخچال سرمای کافی نخواهد داشت.

 روشن نشدن یخچال بوش

مشکل در برق رسانی و مشکلات الکترونیکی و خرابی سیم کشی داخلی از مهم ترین دلایل روشن نشدن یخچال محسوب می شوند. اما ممکن است این مشکلات از خرابی کمپرسور، خرابی خازن یخچال ، رله استارت ، از ترموستات و همچنین سیستم لوله کشی و کندانسور باشد. در صورتی که یخچال روشن نشد بهتر است با تعمیرکار یخچال صحبت کنید و از او مشاوره بگیرید. بعضی از افراد ممکن است اقداماتی برای این منظور انجام دهند و به بدتر شدن اوضاع بینجامد. با توجه به حساسیت قطعات یخچال بوش و کم بودن قطعات اورجینال از تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر یخچال بوش کمک بگیرید.

 خاموش و روشن شدن یخچال

اگر یخچال خاموش و روشن می شود اغلب مشکل از برق ورودی و نوسانات برق است اما ممکن است مشکلات جدی تری داشته باشد که نیاز به بررسی باشد. نشتی گاز و کمبود سرما، خرابی برد یخچال، سوختن موتور و عدم تنظیم دما و خراب بودن ترموستات از دلایل خاموش و روشن شدن یخچال می باشند.

 قطع نشدن حالت اتوماتیک

از دلایل قطع نشدن حالت اتوماتیک یخچال می توان به قرار دادن غذای گرم در یخچال، خرابی ترموستات ،نشت گاز، نقص در تایمر ترموستات یخچال، قرار گرفتن فریزر در برابر نور خورشید و نقص در تایمر هیتر ترموستات باشد.

انواع ارور های موجود در یخچال بوش

 • نمایش ارور E روی صفحه نمایش یخچال بوش : در صورتی که روی صفحه نمایش یخچال بوش، حرف E نمایش داده شود، این به معنای مشکلات الکترونیکی می باشد. در این صورت، بهتر است که دستگاه توسط تکنسین تعمیرات یخچال بوش بررسی شود.
 • روشن نشدن صفحه نمایش یخچال فریزر یا ساید بای ساید بوش : این مشکل بخاطر نداشتن برق در دستگاه اتفاق می افتد. ممکن است دو شاخه ی یخچال، به پریز برق وصل نباشد و یا پریز برق مشکل داشته باشد. بنابراین باید فیوز را بررسی کنید.
 • متناسب نبودن دمای یخچال با میزان تنظیم شده ی یخچال بوش : گاهی ممکن است دمایی که شما تنظیم می کنید با دمای داخل یخچال یکی نباشد. به عنوان مثال ممکن است دما کم تر یا خیلی بیشتر باشد. به همین منظور بهتر است که یخچال را برای یک ربع خاموش کنید، سپس بعد از چند ساعت دمای داخل یخچال را بررسی کنید.
  شنیدن صدای هشدار از یخچال بوش : در این صورت ممکن است درب یخچال باز مانده باشد و یا دریچه ی تهویه یخچال، مسدود شده باشد. بنابراین باید درب را ببندید و تهویه ی یخچال را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تمیز کنید.
 • چشمک زدن صفحه نمایش یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش : این حالت بخاطر گرم بودن بیش از اندازه ی فضای داخل یخچال اتفاق می افتد. بنابراین وقتی صفحه نمایش یخچال چشمک می زند، باید دکمه ی آلارم را فشار دهید تا چشمک زدن متوقف شود.
 • سرد نکردن یخچال بوش : در صورتی که یخچال بوش آن طوری که باید سرد نمی کند، احتمالا حالت DEMO یا حالت SHOWROOM آن فعال شده است. بنابراین باید به مدت 10 ثانیه دکمه ی آلارم را فشار دهید تا مشکل بر طرف شود.
 • روشن نشدن چراغ داخل یخچال بوش : در صورتی که لامپ درون یخچال روشن نشود، یعنی لامپ درون یخچال سوخته است. بنابراین شما باید لامپ را تعویض کنید.
  وجود برفک درون یخچال بوش : این حالت هنگامی رخ می دهد که درب به درستی بسته نشده باشد. و یا ممکن است لاستیک دور درب یخچال بوش آسیب دیده باشد. بنابراین باید لاستیک دور درب بررسی شود.

مرکز تعمیرات یخچال  بوش در تهران

همانطور که همه ما اطلاع داریم این برند از یخچال دارای نمایندگی رسمی در ایران نیست. شرکت آرینا سرویس مفتخر است کلیه خدمات مرتبط با لوازم خانگی بوش را به انجام برساند. در صورتی که یخچال بوش در تهران تعمیر نیاز داشته باشد با نزدیک ترین شعب ما ارتباط برقرار کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس  02147278 تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات  بوش در تهران

آرینا سرویس دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در شمال، غرب، جنوب، شرق و سراسر تهران می باشد:

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در شمال تهران

شامل محله های فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، ظفر، حسین آباد، امامزاده قاسم، ولیعصر، دولت، قیطریه، کامرانیه، قلهک، محمودیه، داودیه، دربند، درکه، تجریش، اندرزگو، فرمانیه، اقدسیه، دروس، جماران، دار آباد، ولنجک، زعفرانیه، سعادت آباد، سوهانک، کاشانک، ازگل، اوین، اختیاریه، چیذر، دیباجی، پاسداران، ملاصدرا، ، الهیه، دزاشیب، گلاب دره، جردن و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در غرب تهران

شامل محله های مرزداران، شهرک اکباتان، ارم، پونک، ستارخان، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، صادقیه، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، شهران، سازمان آب، شهرک غرب، گیشا، فرحزاد، شهر آرا، طرشت، شهران، شمشیری، تیموری، شهرک آپادانا، جنت آباد، بیمه، چیتگر، سازمان برنامه، مهر آباد، کوهک و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در شرق تهران

شامل محله های سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، پیروزی، مهران، حشمتیه، ارامنه، صفا، کرمان، شورا، امامت،صد دستگاه، حکیمیه، تهران پارس، نارمک، دردشت، مدائن، قنات کوثر، زینبیه، نیروی هوایی، علم و صنعت، هنگام، تسلیحات، سراج، لویزان، دلاوران، رسالت و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال بوش در مرکز تهران

شامل محله های خوش، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، بازار، وصال شیرازی، میرزای شیرازی، امین حضور، مولوی، راه آهن، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، بهارستان، زنجان،آزادی، فاطمی، بلوار کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد، ولیعصر، امیر آباد، یوسف آباد، جمالزاده، سنایی، گاندی، کوی نصر، سلسبیل، مولوی و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در جنوب تهران

شامل محله های اسلام شهر، شهر ری، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، خاور شهر، کمیل، آهنگ، شوش، آگاهی، محلاتی، جاجرود، طیب، مسعودیه، امام زاده حسن، یاخچی آباد، افسریه، خاوران، کیان شهر، خزانه، شکیب، کهریزک، زهتابی، قزوین، منصوریه، اتابک، والفجر، شاد آباد و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278