مرکز تعمیر ماکروفر و ماکروویو بوش در تهران

مرکز تعمیر ماکروفر و ماکروویو بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس مرکز تخصصی خدمات تعمیرات مایکروفر بوش در تهران می باشد این تعمیرگاه مجاز ضمن ثبت رسمی شرکت خود، عضو رسمی و دارای تمامی مجوز ها از اتحادیه تعمیرکاران استان تهران می باشد و سالهاست که به عنوان مرکز تعمیر مایکروویو بوش دارای سابقه درخشانی می باشد. این تعمیرگاه مجاز انواع محصولات BOSCH از قبیل مایکروفر و مایکروویو را سرویس و تعمیر می کند. در این شرکت تمامی خدمات به صورت تمام وقت، یعنی در همه ی روز های هفته و حتی در روز های تعطیل به صورت 24 ساعته نیز ارائه می شود. تعمیرات و قطعات خریداری شده از این تعمیرگاه، همگی دارای ضمانت نامه شرکتی و معتبر می باشند و تکنسین ها همگی آخرین دوره های آکادمیک و تجربی را در زمینه ی تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش فرا گرفته اند و از آخرین تغییرات در انواع دستگاه های این برند آگاهی کامل را دارند. همچنین استفاده از قطعات ارجینال و ضمانت تعمیرات از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد.

فهرست مطالب این صفحه

معرفی خدمات تعمیرات مایکروویو بوش آرینا سرویس

شرکت آرینا سرویس برای آسودگی خاطر شما مایکروفر و مایکروویو بوش شما را در محل تعمیر می کند و خیال شما را از بابت حمل و نقل و آسیب های احتمالی هنگام حمل و نقل راحت می کند. همچنین تمامی خدمات تعمیرات ماکروفر بوش، در این شرکت به صورت هفت روز هفته و تمام وقت، صورت می گیرد. بنابراین شما در هر ساعتی که تمایل داشته باشید، می توانید جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و زمان مورد نظر خود را جهت اعزام تکنسین های ما مشخص کنید. علاوه بر این از آن جایی که شرکت آرینا سرویس دارای شعبات متعدد در سراسر تهران می باشد، تکنسین های ما در تمام نقاط تهران حاضر هستند و در کوتاهترین زمان ممکن می توانند جهت ارائه خدمات تعمیرات مایکروفر بوش شما به محل مورد نظر شما مراجعه کنند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش می باشیم؟

شرکت آرینا سرویس یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات ماکروفر است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه مجاز کلیه برندهای مایکروویو از جمله بوش، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات بوش فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات مایکروفر بوش خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید. لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروویو بوش معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

تماس با آرینا سرویس برای تعمیر مایکروفر بوش

آرینا سرویس یکی از مراکز اصلی تعمیر ماکروفر بوش در کشور است. این مجموعه با خدماتی که ارائه می دهد دارای مزایای زیادی است:

 • تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش است.
 • آرینا سرویس در زمینه تعمیر برند بوش فعالیت دارد و با ضمانت تعمیرات مایکروفر بوش را به انجام می رساند.
 • تکنسین های آرینا سرویس همگی دارای بیش از 5 سال سابقه کار در زمینه تعمیر ماکروفر می باشند.
 • شما می توانید قطعات اصلی بوش را توسط تعمیرکاران بوش در تهران تهیه کنید.
 • آرینا سرویس تعمیر در محل را در زمان کوتاهی انجام می دهد.
 • این مرکز دارای نمایندگی های مختلف در سراسر تهران می باشد. بنابراین در هر کجای تهران باشید این مجموعه را در دسترس دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر شماره تماس نمایندگی های آرینا سرویس در انتهای این صفحه و یا تماس با ما در سایت  براحتی ارتباط برقرار کنید.

آیا ما نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش می باشیم؟

خدمات تخصصی تعمیر ماکروفر بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس، به عنوان مرکز تخصصی لوازم خانگی بوش، انواع خدمات سرویس و تعمیر مایکروفر و مایکروویو بوش را انجام می دهد. لازم به ذکر است که تمامی تکنسین های تعمیرگاه ما، همگی آموزش های علمی و عملی را فرا گرفته اند، و دارای تجربه ی کافی هستند و خدمات آن ها به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

خدمات تخصصی ماکروفر بوش، شامل انواع تعمیرات و تعویض قطعات و حتی سرویس سالانه ی دستگاه می باشد. در صورتی که، مدت زمان گارانتی شما به پایان رسیده باشد، جهت انجام خدمات و هر گونه تعمیرات، باید شما هزینه ها را پرداخت کنید. اما هزینه ای که شما پرداخت می کنید، کاملا اصولی، شفاف و منصفانه می باشد. بنابراین از بابت هزینه ها خیالتان راحت باشد.

ویژگی های خدمات تعمیرات ماکروویو بوش آرینا سرویس

استفاده از خدمات آرینا سرویس دارای ویژگی های زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

 • خدمات تعمیر در محل: راحتی کار شما با انجام تعمیرات در محل
 • زمان دریافت خدمات را شما تعیین نمایید: سرویس کار در زمانی که شما مشخص کنید اعزام می شود
 • گارانتی خدمات: ۱۸۰ روز گارانتی و ضمانت خدمات
 • خدمات سریع و ۲۴ ساعته: انجام خدمات تعمیرات بصورت ۲۴ ساعته در سریعترین زمان ممکن

ایرادات رایج در تعمیر ماکروفر بوش

مایکروویو ها باعث شدند تا آشپزی کردن راحت تر و لذت بخش تر شود. امروزه در هر خانه ای وجود این دستگاه احساس می شود. ماکروفر بوش از لحاظ ظاهری و کیفیت، جزء بهترین ها در دنیا می باشد. این دستگاه فوق العاده دارای مدرن ترین تجهیزات و بهترین قطعات ممکن می باشد اما مانند هر وسیله ی برقی دیگر ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. مایکروفر بوش ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل گرم نکردن غذا، سوختن لامپ مگنترون، روشن نشدن، نچرخیدن سینی کف ماکروفر، خرابی دکمه ها، وجود جرقه، وجود سر و صدا یا هر مشکل دیگری شود. در این صورت جهت انجام تعمیرات ماکروفر بوش باید فقط به مراکز های مجاز تعمیرات محصولات بوش اطمینان کنید و از تعمیر دستگاهتان توسط افراد غیر مجاز جدا خودداری کنید. همچنین می توانید جهت انجام تعمیرات با شماره تلفن های ما تماس بگیرید.

گرم نکردن غذا در ماکروفر بوش

اگر غذا را در دستگاه قرار دهید و پس از سپری شدن زمان تعیین شده مشاهده کردید که غذای شما اصلا گرم نمی شود، دلایل احتمالی خرابی لوله مگنترون، خرابی خازن، خرابی دیود، خرابی ترانسفورماتور ولتاژ بالا و خرابی الکترونیکی است. در این صورت باید تمامی قسمت های ذکر شده را بررسی کنید تا عیب دستگاه را پیدا کرده و مشکل را برطرف کنید.

 سوختن لامپ مگنترون

سوختن لامپ مگنترون مایکروفر بوش ممکن است از شکستگی آهنربا و ترانس، ترمینال های آن و همچنین از اتصالات داخلی باشد. در صورتی لامپ مگنترون آسیب ببیند بهتر است آن را تعمیر کنید.

 روشن نشدن

اگر مایکروویو شما روشن نمی شود، مواردی مانند پریز برق، کابل برق دستگاه، فیوز دستگاه، دو شاخه برق دستگاه، موتور فن و غیره را بررسی کنید. . بررسی کنید که آیا پریز برق ندارد، دستگاه را به پریز دیگری وصل کنید. اگر کابل ابزار فرسوده یا آسیب دیده است، آن را تعویض کنید. در صورت خرابی موتور فن، مقاومت سیم ها را باید با اهم متر بررسی کرد و اگر مقدار اندازه گیری شده بی نهایت باشد، آن را تعویض کنید.

 نچرخیدن سینی کف ماکروفر

برای اینکه غذا به طور یکنواخت پخته یا گرم شود، سینی داخل مایکروفر باید توسط موتور زیر سینی چرخانده شود. اگر سینی نمی چرخد، احتمالا موتور چرخش معیوب است و این قسمت باید به دقت بررسی شود. اگر میز چرخان آسیب دیده است، باید تعویض شود. همچنین توجه داشته باشید که در برخی موارد ممکن است علت این مشکل خرابی مگنترون  باشد.

 خرابی دکمه ها

یکی از رایج ترین خطاهای مایکروفر بوش این است که کلیدهای دستگاه به خصوص کلیدهای استارت و استاپ کار نمی کنند. اغلب این اتفاق پس از سال ها استفاده رخ می دهد. در صورتی که اشکال از شکستن خرابی دکمه ها باشد باید آن را تعویض کنید. البته در نمونه های جدید که دارای صفحه نمایش است باید صفحه نمایش را تغییر دهید.

 وجود جرقه

وجود جرقه دلایل مختلفی دارد. ممکن است که از مگنترون باشد و یا اینکه سیم کشی و اتصالات دستگاه خراب شده باشد و یا از ترانس دستگاه باشد. بهتر است با مرکز تعمیرات بوش تهران تماس بگیرید و از آنها مشاوره رایگان دریافت کنید.

 وجود سر و صدا

سر و صدا در ماکروفر بوش دلایل مختلفی دارد. علت صدای مایکروفر بوش ممکن است از موتور گردان، خرابی مگنترون، خرابی کوپل، ریل زیر صفحه مایکروفر و دیود ولتاژ بالای مایکروفر و خنک کننده آن باشد.

گریل مایکروویو بوش کار نمی کند

اگر گریل مایکروویو شما کار نمی کند، مواردی مانند المنت گرمایشی، ترموستات، برد الکترونیکی دستگاه و غیره را بررسی کنید و در صورت خرابی هر یک از این قطعات باید تعمیر شوند.

دستگاه بعد از چند ثانیه خاموش می شود

اگر مایکروویو بوش شما بعد از چند ثانیه خاموش شد، مواردی مانند کلیدها، برد الکترونیکی دستگاه و کنترل پنل باید بررسی شوند. اگر کلید بیش از حد داغ شده یا سوخته یا خم شده است باید اتصال را با مولتی متر چک کنید و در صورت نیاز تعویض کنید. همچنین باید برد را هم چک کنید.

انواع ارور های موجود در مایکروفر و مایکروویو بوش

 • مایکروفر بوش جرقه می زند : در صورتی که ماکروویو شما جرقه می زند، احتمالا شما از ظرف نا مناسبی استفاده کرده اید. ظرف های فلزی و آلومینیومی باعث می شوند تا ماکرویو جرقه بزند. همچنین این مشکل می تواند بخاطر چرب بودن دیواره داخلی ماکروویو و یا خرابی لامپ مگنترون نیز اتفاق بیوفتد.
 • سینی داخل ماکروویو بوش نمی چرخد : در این صورت ممکن است که سینی ماکروفر در جای درست خود و روی چرخ دنده ها به خوبی قرار نگرفته باشد. و یا موتور گرداننده ی آن خراب شده باشد. و شاید موتور گرداننده سوخته باشد.
 • میکرو سوئیچ درب ماکروویو بوش خراب است : در صورتی که میکروسوئیچ درب ماکروویو خراب باشد، ماکروویو اصلا روشن نمی شود و در نتیجه غذا را گرم نمی کند. در درب ماکروویو بوش 4 میکروسوئیچ قرار دارد، در صورتی که هر کدام از این میکروسوئیچ ها خراب باشند، ماکروویو روشن نمی شود.
 • لامپ مگنترون بوش مشکل دارد : در صورتی که لامپ مگنترون خراب باشد، غذا در ماکروفر گرم می شود. ممکن است لامپ مگنترون سوخته باشد و نیاز داشته باشد که تعویض شود.
 • خرابی برد مایکروفر بوش : در صورتی که برد مایکروفر خراب باشد، فرمان به قطعات و اجزای مختلف ماکرویو صادر نمی شود و در نتیجه مایکروفر کار نمی کند و غذا را گرم نمی کند.
 • ماکروفر حین کار خاموش می شود : در صورتی که دستگاه خیلی زیاد کار کند و یا در اثر گرم شدن بیش از حد دستگاه، جریان برق به یک باره قطع می شود و ماکروفر خاموش می شود. همچنین این حالت می تواند بخاطر نوسانات برق، به خصوص در ساعات اوج مصرف نیز اتفاق بیوفتد.

هزینه ی تعمیرات ماکروفر در نمایندگی بوش

با توجه به خرابی قطعه و مشکل در مایکروویو بوش هزینه ی تعمیرات متغیر است و نمی توان اطلاعات دقیقی در اختیار شما قرار داد. برای کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت دستمزد تعمیرکار  در نمایندگی مایکروویو با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید. البته هزینه های دریافتی توسط آرینا سرویس همگی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشند که با توجه به خدماتی که ارائه می شود متغیر است.

نمایندگی تعمیر مایکروویو بوش شبانه روزی

در مرکز خدمات تخصصی مایکروویو بوش آرینا انواع خدمات به صورت شبانه روزی در اختیار شما قرار داده می شود. همچنین این نمایندگی به تعمیر مایکروویو بوش شبانه روزی را برای شما ارائه می کند. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت درخواست تکنسین به صورت 24 ساعته با ما در ارتباط باشید. در صورت تعویض قطعه در مایکروویو بوش می توانید تمام قطعات اورجینال را از ما خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر ماکروفر بوش می توانید با شماره تلفن 47278 021 با ما در ارتباط  باشید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در تهران

آرینا سرویس دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در شمال، غرب، جنوب، شرق و سراسر تهران می باشد:

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش در شمال تهران

شامل محله های فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، ظفر، حسین آباد، امامزاده قاسم، ولیعصر، دولت، قیطریه، کامرانیه، قلهک، محمودیه، داودیه، دربند، درکه، تجریش، اندرزگو، فرمانیه، اقدسیه، دروس، جماران، دار آباد، ولنجک، زعفرانیه، سعادت آباد، سوهانک، کاشانک، ازگل، اوین، اختیاریه، چیذر، دیباجی، پاسداران، ملاصدرا، ، الهیه، دزاشیب، گلاب دره، جردن و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروویو بوش در غرب تهران

شامل محله های مرزداران، شهرک اکباتان، ارم، پونک، ستارخان، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، صادقیه، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، شهران، سازمان آب، شهرک غرب، گیشا، فرحزاد، شهر آرا، طرشت، شهران، شمشیری، تیموری، شهرک آپادانا، جنت آباد، بیمه، چیتگر، سازمان برنامه، مهر آباد، کوهک و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش در شرق تهران

شامل محله های سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، پیروزی، مهران، حشمتیه، ارامنه، صفا، کرمان، شورا، امامت،صد دستگاه، حکیمیه، تهران پارس، نارمک، دردشت، مدائن، قنات کوثر، زینبیه، نیروی هوایی، علم و صنعت، هنگام، تسلیحات، سراج، لویزان، دلاوران، رسالت و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش در مرکز تهران

شامل محله های خوش، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، بازار، وصال شیرازی، میرزای شیرازی، امین حضور، مولوی، راه آهن، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، بهارستان، زنجان،آزادی، فاطمی، بلوار کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد، ولیعصر، امیر آباد، یوسف آباد، جمالزاده، سنایی، گاندی، کوی نصر، سلسبیل، مولوی و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش در جنوب تهران

شامل محله های اسلام شهر، شهر ری، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، خاور شهر، کمیل، آهنگ، شوش، آگاهی، محلاتی، جاجرود، طیب، مسعودیه، امام زاده حسن، یاخچی آباد، افسریه، خاوران، کیان شهر، خزانه، شکیب، کهریزک، زهتابی، قزوین، منصوریه، اتابک، والفجر، شاد آباد و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278