مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس مرکز تخصصی خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران می باشد این تعمیرگاه مجاز ضمن ثبت رسمی شرکت خود، عضو رسمی و دارای تمامی مجوز ها از اتحادیه تعمیرکاران استان تهران می باشد و سالهاست که به عنوان مرکز تعمیر لباسشویی بوش دارای سابقه درخشانی می باشد. این تعمیرگاه مجاز، انواع محصولات BOSCH از قبیل ماشین لباسشویی را سرویس و تعمیر می کند. در این شرکت تمامی خدمات به صورت تمام وقت، یعنی در همه ی روز های هفته و حتی در روز های تعطیل به صورت 24 ساعته نیز ارائه می شود. تعمیرات و قطعات خریداری شده از این تعمیرگاه، همگی دارای ضمانت نامه شرکتی و معتبر می باشند و تکنسین ها همگی آخرین دوره های آکادمیک و تجربی را در زمینه ی تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش فرا گرفته اند و از آخرین تغییرات در انواع دستگاه های این برند آگاهی کامل را دارند. همچنین استفاده از قطعات ارجینال و ضمانت تعمیرات از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد.

معرفی خدمات تعمیرات لباسشویی بوش آرینا سرویس

شرکت آرینا سرویس برای آسودگی خاطر شما ماشین لباسشویی بوش شما را در محل تعمیر می کند و خیال شما را از بابت حمل و نقل و آسیب های احتمالی هنگام حمل و نقل راحت می کند. همچنین تمامی خدمات تعمیرات لباسشویی بوش، در این شرکت به صورت هفت روز هفته و تمام وقت، صورت می گیرد. بنابراین شما در هر ساعتی که تمایل داشته باشید، می توانید جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و زمان مورد نظر خود را جهت اعزام تکنسین های ما مشخص کنید. علاوه بر این از آن جایی که شرکت آرینا سرویس دارای شعبات متعدد در سراسر تهران می باشد، تکنسین های ما در تمام نقاط تهران حاضر هستند و در کوتاهترین زمان ممکن می توانند جهت ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بوش شما به محل مورد نظر شما مراجعه کنند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش می باشیم؟

شرکت آرینا سرویس یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات ماشین لباسشویی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه مجاز کلیه برندهای ماشین لباسشویی از جمله بوش، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات بوش فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات لباسشویی بوش خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید. لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بوش معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش می باشیم؟

خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

شرکت آرینا سرویس، به عنوان مرکز تخصصی لوازم خانگی بوش، انواع خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بوش را انجام می دهد. لازم به ذکر است که تمامی تکنسین های تعمیرگاه ما، همگی آموزش های علمی و عملی را فرا گرفته اند، و دارای تجربه ی کافی هستند و خدمات آن ها به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

خدمات تخصصی ماشین لباسشویی بوش، شامل انواع تعمیرات و تعویض قطعات و حتی سرویس سالانه ی دستگاه می باشد. در صورتی که، مدت زمان گارانتی شما به پایان رسیده باشد، جهت انجام خدمات و هر گونه تعمیرات، باید شما هزینه ها را پرداخت کنید. اما هزینه ای که شما پرداخت می کنید، کاملا اصولی، شفاف و منصفانه می باشد. بنابراین از بابت هزینه ها خیالتان راحت باشد.

ویژگی های خدمات تعمیرات لباسشویی بوش آرینا سرویس

استفاده از خدمات آرینا سرویس دارای ویژگی های زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

 • خدمات تعمیر در محل: راحتی کار شما با انجام تعمیرات در محل
 • زمان دریافت خدمات را شما تعیین نمایید: سرویس کار در زمانی که شما مشخص کنید اعزام می شود
 • گارانتی خدمات: ۱۸۰ روز گارانتی و ضمانت خدمات
 • خدمات سریع و ۲۴ ساعته: انجام خدمات تعمیرات بصورت ۲۴ ساعته در سریعترین زمان ممکن

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش می تواند مانند هر دستگاه برقی دیگری دچار معایبی شود. از رایج ترین ایرادات لباسشویی بوش، می توان به مشکلات آب گیری، مشکلات تخلیه، وجود سر و صدای زیاد در ماشین لباسشویی، لرزش زیاد دستگاه، مشکلات برد الکترونیکی دستگاه، مشکلات سیم کشی، خرابی برق دستگاه، مشکلات مربوط به درب لباسشویی، خرابی هیتر، ترمیستور، موتور، سنسور، مشکلات نشتی و وجود انواع ارور های در ماشین لباسشویی BOSCH اشاره کرد. لازم به ذکر است که بیشتر این خرابی ها و ارور ها باید حتما توسط تکنسین متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی بوش انجام شود. در غیر این صورت ممکن است که به خود شخص و به دستگاه آسیب جدی وارد شود.

انواع کدهای ارور های موجود در ماشین لباسشویی بوش

 • ارور UPDATE ERROR در ماشین لباسشویی بوش : این ارور مربوط به آپدیت لباسشویی می باشد. ممکن است بخاطر نوسانات برق اتفاق افتاده باشد. در این صورت باید برد دستگاه بررسی شود.
 • ارور E16 یا F16: این کد ارور مربوط به درب لباسشویی می باشد. ممکن است درب به درستی بسته نشده باشد و یا سوئیچ درب آسیب دیده باشد. همچنین ممکن است برد دچار مشکل شده باشد. بنابراین باید درب دستگاه و برد بررسی شود.
 • ارور E17 یا F17: این کد خطا مربوط به سیستم ورودی آب می باشد. ممکن است شیر ورودی آب بسته باشد و یا مسدود شده باشد و یا فشار آب کم باشد. همچنین ممکن است آکوا استاپ و یا شیر برقی معیوب شده باشند. بنابراین باید شیر برقی وردی دستگاه و آکوا استاپ بررسی شوند.
 • ارور E18 یا F18  در ماشین لباسشویی بوش : این ارور مربوط به مشکلات تخلیه لباسشویی می باشد. ممکن است فیلتر خروجی و یا شیلنگ تخلیه مسدود شده باشند و یا لباسی در جلوی خروجی آب گیر کرده باشد. و یا ممکن است فاضلاب دچار گرفتگی شده باشد.
 • ارور E19 یا F19: این کد خطا مربوط به خرابی المنت یا همان هیتر دستگاه می باشد. ممکن است سنسور های حرارتی آسیب دیده باشند و یا ترموستات خراب شده باشد. همچنین ممکن است این ارور بخاطر مشکلات برد اتفاق افتاده باشد.
 • ارور E20 یا F20: این ارور مربوط به گرم نشدن آب می باشد. ممکن است NTC المنت خراب شده باشد. همچنین ممکن است موتور دستگاه خراب شده باشد و یا برد دچار مشکل شده باشد. شاید لازم باشد زغال دستگاه تعویض شود.
 • ارور E21 یا F21 در ماشین لباسشویی بوش : این ارور مربوط به یکسره کار کردن دستگاه می باشد. در این وضعیت دستگاه خاموش نمی شود و شما ناچار هستید که برای خاموش کردن دستگاه، پریز برق را بکشید. این ارور ممکن است بخاطر خرابی سنسور امنیتی لباسشویی و یا آکوآ استاپ اتفاق افتاده باشد.
 • ارور E23 یا F23: پیغام خطا مربوط به مشکلات سنسور کف دیگ می باشد. همچنین ممکن است آکوآ استاپ خراب شده باشد. رفع این ارور باید توسط تکنسین انجام شود.
 • ارور E26 یا F26: این کد ارور مربوط به ورود بیش از حد آب به لباسشویی می باشد. در این صورت ممکن است هیدروستات خراب شده باشد و در واقع نتواند حجم آب ورودی به دستگاه را تشخیص دهد.
 • ارور E57 یا F57 در ماشین لباسشویی بوش : این ارور مربوط به خرابی برد و موتور لباسشویی می باشد. همچنین ممکن است زغال، تاخو و کلکتور دستگاه دچار مشکل شده باشد. در صورت استمرار این ارور، دستگاه ممکن است آسیب جدی ببیند.
 • ارور E67 یا F67: این پیغام خزا مربوط به خرابی برد لباسشویی می باشد. در چنین وضعیتی ممکن است که آی سی اصلی برد خراب شده باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278