رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش

رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش

رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش

اگر زنگ زدگی ماشین لباسشویی شما قابل حل است، دریغ نکنید در غیر این صورت فرآیند خوردگی تمام سطح آن را می پوشاند و باعث فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش می شود. لکه های زرد، رگه های قرمز، رگه های قهوه ای در داخل یا خارج همه اینها علائمی از خوردگی بدنه می باشد. در این مواقع شما باید به طور مناسب عمل کنید در غیر این صورت وضعیت بدتر می شود و دستگاه خراب می شود.برای جلوگیری از اشتباهات و عواقب ناخوشایند، بهتر است از قبل بدانید که چه چیزی و چگونه زنگ زدگی  حذف می شود. ما در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

چرا برای رفع فرورفتگی  و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش آرینا سرویس را انتخاب کنیم؟

ما در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آرینا، انواع و اقسام ماشین های لباسشویی بوش را تعمیر می کنیم. اگر بدنه ماشین زنگ زده است و در مراحل اولیه است رفع خرابی آن بسیار آسان است اما در صورتی که سطح آن پوسیده کامل شده باشد و نیاز به تعویض دارد ممکن است تهیه بدنه آن سخت باشد. زیرا این شرکت در ایران سرویس دهی ندارد. لذا برای کسب اطلاع دقیق با مجموعه ما تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات لباسشویی بوش در تهران در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی نیاز های شما در رابطه با تعمیر لباسشویی در تهران می باشد. این مرکز اغلب قطعات اورجینال بوش را در اختیار دارد و از بهترین متخصصین برای تعمیرات استفاده می کند. برای بازدید از ماشین لباسشویی در محل و اطلاعات کامل درباره نحوه و هزینه آن بهتر است با مجموعه ارتباط برقرار کنید.

تشخیص اولیه پوسیدگی ماشین لباسشویی بوش

ساده ترین راه برای تشخیص اولیه پوسیدگی ماشین لباسشویی، زمانی است که لکه های زنگ زده بر روی سطوح بیرونی ماشین لباسشویی ظاهر می شود. برای حذف اثار خوردگی، لازم است لایه خوردگی را با خمیر دندان و قلم مو  و سمباده حذف کنید. محل مورد نظر را با اسفنج حذف کنید و سپس با آب بشویید.

ما آسیب های ناشی از آن را ارزیابی می کنیم و اگر مقدار  خرابی آن بالا باشد اقدام به بازسازی می کنیم .

رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش در منزل

ترمیم بدنه لباسشویی بوش در صورتی که سطح زنگ زدگی اندک باشد  براحتی در منزل امکان پذیر است برای این منظور فقط کافی است مراحل زیر را طی کنید:

 • لباسشویی را از برق بکشید و از مکان خودبیرون بکشید.
 • گردو غبار تمام قسمت ها لباسشویی را پاک کنید.
 • مکان هایی که دچار زنگ زدگی و لکه های قرمز رنگ هستند را شناسایی کنید.
 • سمباده سفت را بردارید و آنها را سنباده کاری کنید. در صورتی که سطح پوسیدگی زیاد باشد و احتمال شکستگی بدنه وجود دارد این کار را به تکنسین بسپارید. زیرا در این مواقع راه حل های دیگری در نظر گرفته می شود.
 • برای اینکه سطحی مناسب تر بدست آورید سمباده نرم تهیه کنید.
 • تمام بدنه لباسشویی را کامل پاک کنید و یا بشویید و بگذارید کامل خشک شود.
 • اسپری رنگ مخصوص تهیه کنید و بر قسمت های مختلف که سمباده کشیدید بپاشید و اجازه دهید خشک شود.
 • می توانید از پرایمر برای تثبیت بیشتر رنگ استفاده کنید.
 • بعد از هر شست و شو ماشین لباسشویی را کامل خشک کنید. درب مخزن را باز بگذارید تا کاملا خشک شود.

اقدامات احتیاطی ایمنی را فراموش نکنید و عینک ایمنی و دستکش بپوشید. به محض اینکه لایه رنگ خشک شد. می توانید همه این کارهای را خودتان انجام دهید و یا اینکه با هزینه اندک به یک تعمیرکار ماشین لباسشویی بسپارید.

زنگ زدگی مخزن لباسشویی بوش

در صورتی که مخزن لباسشویی بوش دچار زنگ زدگی شده باشد می توانید با پاک های مخصوص مخزن آن را بشویید. همچنین می توانید از سرکه و جوش شیرین برای شست و شو مخزن لباسشویی استفاده کنید. در این مواقع در لباسشویی این مواد را بریزید ، دما را افزایش دهید و ان را بدون لباس شست و شو دهید.

توجه داشته باشید که زنگ زدگی مخزن لباشویی در مراحل اولیه قابل حل است اما اگر مخزن بیشتر زنگ زده باشد می توانید قطعات جدید را جایگزین کنید.

چگونه از زنگ زدگی ماشین لباسشویی بوش جلوگیری کنیم؟

چگونه از زنگ زدگی ماشین لباسشویی بوش جلوگیری کنیم؟

اگر لباسشویی یک بار زنگ زده باشد، ارزش این را دارد که برای رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش اقدام شود. بنابراین لکه های زرد و قهوای را می توان براحتی از بین برد.

 • برای جلوگیری از زنگ زدگی لباسشویی را در مکان هایی که حاوی رطوبت زیاد است قرار ندهید. حضور مداوم آب و بخار باعث ظاهر وگسترش زنگ زدگی می شود.
 • هر روز لباسشویی را با پارچه نمناک تمیز نکنید. زیرا احتمال زنگ زدگی را افزایش می دهد.
 • در صورتی که آب منطقه شما مناسب نیست بهتر است دستگاه تصفیه آب نصب کنید، فیلتر نصب کنید تا املاح و رسوبات آب کاهش یابد.
 • پس از شست و شو مخزن لباسشویی را چک کنید که آب درون آن نماند.
 • لباس های مرطوب را پس از شست و شو سریعا از لباسشویی خارج کنید.
 • برای جلوگیری از خوردگی با مواد شوینده لباسشویی را بشورید.

دلایل فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش

دلایل فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش را می توان به صورت زیر شمرد:

 • رطوبت بالا. بسیاری از مردم به اشتباه معتقدند که بهترین مکان برای ماشین لباسشویی در حمام است. در واقع، یک اتاق با هوای مرطوب، حضور مداوم اب و بخار باعث ظاهر و گسترش زنگ زدگی می شود.
 • آب بد منطقه: آب بد نیز باعث خوردگی ماشین لباسشویی می شود.بنابراین توصیه می شود فیلترها را نصب کنید و از نرم کننده استفاده کنید.
 • وجود آب در مخزن: در پایان چرخه، مخزن باید خشک باشد. لذا همیشه مخزن را چک کنید.
 • شوینده نامناسب: ممکن است شوینده نامناسب علت پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش باشد لذا

هزینه تعمیرات لباسشویی در نمایندگی بوش

با توجه به خرابی بدنه لباسشویی هزینه تعمیرات لباسشویی در نمایندگی بوش متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت دستمزد تعمیرکار در نمایندگی لباسشویی با شماره تماس های موجود در این صفحه تماس بگیرید. البته هزینه های دریافتی توسط آرینا سرویس بر اساس نرخ مصرب اتحادیه می باشد که با توجه به سختی کار و مواد مورد استفاده متغیر می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران

در مرکز خدمات تخصصی لباسشویی بوش آرینا سرویس انواع خدمات به صورت شبانه روزی در اختیار شما قرار داده می شود. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت درخواست تکنسین به صورت 24 ساعته با مجموعه ما در ارتباط باشید. در صورت تعویض بدنه لباسشویی بوش می توانید برای انواع مدل های ماشین لباسشویی را از ما خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر لباسشویی بوش می توانید با شماره تلفن 47278 021 با ما در ارتباط  باشید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران

آرینا سرویس دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در شمال، غرب، جنوب، شرق و سراسر تهران می باشد:

 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در شمال تهران در محله های سوهانک، کاشانک، ازگل، اوین، اختیاریه، چیذر، دیباجی، پاسداران، ملاصدرا، ، الهیه، دزاشیب، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، ظفر، حسین آباد، امامزاده قاسم، ولیعصر، دولت، قیطریه، کامرانیه، قلهک، محمودیه، داودیه، دربند، درکه، تجریش، اندرزگو، فرمانیه، اقدسیه، دروس، جماران، دار آباد، ولنجک، زعفرانیه، سعادت آباد، ، گلاب دره، جردن و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در غرب تهران شامل محله های باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، شهران، سازمان آب، شهرک غرب، گیشا، فرحزاد، شهر آرا، طرشت، شهران، شمشیری، تیموری، شهرک آپادانا، جنت آباد،مرزداران، شهرک اکباتان، ارم، پونک، ستارخان، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، صادقیه، بلوار فردوس، بیمه، چیتگر، سازمان برنامه، مهر آباد، کوهک و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در شرق و جنوب تهران در محله های مجیدیه، پیروزی، مهران، حشمتیه، ارامنه، صفا، کرمان، شورا، امامت،صد دستگاه، حکیمیه، تهران پارس، نارمک،سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، دردشت، مدائن، قنات کوثر، زینبیه، اسلام شهر، شهر ری، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، خاور شهر، کمیل، آهنگ، شوش، آگاهی، محلاتی، جاجرود، طیب، مسعودیه، امام زاده حسن، یاخچی آباد، افسریه نیروی هوایی، علم و صنعت، هنگام، تسلیحات، سراج، لویزان، دلاوران، رسالت و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در مرکز تهرانشامل محله های راه آهن، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، بهارستان، زنجان،آزادی، فاطمی، بلوار کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد خوش، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، بازار، وصال شیرازی، میرزای شیرازی، امین حضور، مولوی، ، ولیعصر، امیر آباد، یوسف آباد، جمالزاده، سنایی، گاندی، کوی نصر، سلسبیل، مولوی و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

رفع مشکل فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش

جمع بندی

در این مقاله به بررسی رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی بوش در تهران پرداخته شد. ما تلاش داریم راه حل های کلی در رابطه با علت خرابی، نحوه رنگ آمیزی، نگهداری بدنه لباسشویی بوش را به طور جامع توضیح دهیم. اگر میخواهید اطلاعات جامع تری در رابطه با قیمت تعمیر و تعویض بدنه و همچنین نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بوش و انواع لوازم خانگی بوش اطلاعات کسب کنید با مجموعه آرینا سرویس ارتباط برقرار کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش