علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی بوش

علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی بوش

علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی بوش

یکی از عواملی که ماشین ظرفشویی را قادر می سازد ظروف را با ظاهری عالی بشویند، نیاز به ادامه برنامه است. بعضی از کاربران مشکل پیشرفت نکردن یا جلونرفتن تایم برنامه ماشین ظرفشویی بوش دارند. در این مواقع برنامه  تا یک بازه زمانی مشخص به عملکرد خود ادامه می دهد. سپس گیر کرده و هیچ واکنشی نشان نمی دهد و شستشوی ظروف ناتمام می ماند و یا با تاخیر ادامه می یابد. علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی بوش متفاوت است. در این مقاله از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آرینا قصد داریم به بررسی این مشکل بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ما را همراهی کنید.

چرا برنامه ماشین ظرفشویی بوش جلو نمی رود؟

دلایل مختلفی برای جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی بوش می توان شمرد:

خراب شدن تایمر ماشین ظرفشویی بوش

یکی از متداول ترین علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی بوش خراب شدن تایمر ماشین ظرفشویی در مدل های قدیمی این ماشین ظرفشویی است. با توجه به اینکه تایمر از چرخ دنده و پلاتین تشکیل شده به مرور زمان آسیب دیده و تعمیر و سرویس آن پس از زمان طولانی امری بسیار عادی محسوب می شود. در صورتی که این قطعه خراب شود بهتر است به تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش مراجعه و آن را تعمیر یا تعویض کنید.

خرابی میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی بوش

خرابی میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی بوش یکی از دلایل جلو نرفتن برنامه ماشین ظرفشویی بوش می باشد. میکروسوئیچ یک قطعه ی امنیتی است و دستور بسته نبودن درب ماشین ظرفشویی را می دهد. در صورت خرابی این قطعه ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی کند. بنابراین اگر در همان ابتدای کار با متوقف شدن و یا ادامه ندادن چرخه شست و شو روبه رو شدید بی شک دلیل آن خرابی درب ماشین ظرفشویی بوش می باشد.

خرابی شناور ماشین ظرفشویی بوش

شناور ماشین ظرفشویی به عنوان سنسور سطح آب در نظر گرفته می شود و از ورود بیش از حد آب به داخل ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند. در صورتی که این قطعه خراب شود می تواند یکی از دلایل جلو نرفتن ماشین ظرفشویی بوش باشد.برای تعمیر یا تعویض این قطعه و متعلقات آن بهتر است به تعمیرکننده ماشین ظرفشویی بوش مراجعه کنید.

خرابی پمپ تخلیه

یکی از دلایل یا علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی بوش می تواند از پمپ تخلیه باشد. در صورتی که ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نکند، تایمر حرکت نمی کند و میکروسوئیچ و شیربرقی دستوری را صادر نمی کنند و در نتیجه کل فرآیند شستشو با اختلال روبه رو شده و در نتیجه ماشین ظرفشویی بوش به تعمیر نیاز خواهد داشت.

خرابی المنت ماشین ظرفشویی بوش

در صورتی که المنت گرمایش دستگاه معیوب باشد و یا منبع تغذیه خراب باشد ممکن است شستشوی ماشین ظرفشویی با تاخیر انجام شود.

گرفتگی فیلتر

یکی از دلایل به تعویق افتادن برنامه های ماشین ظرف شویی گرفتگی فیلتر ماشین ظرفشویی است. گرفتگی فیلتر فرآیند تخلیه را با اختلال روبه رو می کند و در نتیجه چرخه های ماشین ظرفشویی به خوبی به پیش نمی رود.

مسدود بودن زهکشی فاضلاب

در صورتی که زهکشی فاضلاب مسدود شده باشد و یا اینکه در لوله انسداد ایجاد شده باشد، تجهیزات قادر به تخلیه آب فاضلاب نمی باشند.

خرابی شیر ورودی

در صورتی که شیر برقی یا شیر ورودی دستگاه خراب باشد تکنسین می تواند این خرابی را به سرعت تشخیص دهد.

کنترل پنل

یکی از دلایل تاخیر در اجرای هر برنامه کنترل پنل است به طوری که دستور ادامه اجرای برنامه را نمی دهد. بهتر است برای تعمیر کنترل پنل یا برد دستگاه با تعمیرکار بوش تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش با توجه به نوع خرابی آن متغیر است. در صورتی که علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی بوش از کنترل پنل باشد قطعا باید هزینه بالاتری برای تعمیر آن پرداخت کنید.  گاهی اوقات تعمیر ماشین ظرفشویی به تعمیر قطعات ختم نمی شود و شما باید اقدامات لازم برای تعویض قطعه را به انجام برسانید. در صورتی که در تهران هستید می توانید انجام این خدمات را به آرینا سرویس بسپارید. در این مرکز تخصصی ماشین ظرفشویی بوش مشکل بررسی و در صورتی که به تعویض قطعه نیاز داشته باشد در سریع ترین زمان ممکن این کار انجام می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

اگر ماشین ظرفشویی بوش برنامه شستشو را کامل نمی کند، با تعمیرکار تماس بگیرید.فقط یک مهندس با تجربه و با مهارت قادر خواهد بود به سرعت منبع مشکل را شناسایی و خرابی را برطرف کند. اگر فرد بی تجربه در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی هستید سعی نکنید خودتان مشکل را حل کنید. اقدامات شما ممکن است باعث خرابی های جدی تری در عملکرد تجهیزات شود. اگر در تهران هستید بهتر است با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش در تهران  تماس بگیرید.  آرینا سرویس انواع خدمات، نصب، تعویض و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران را به انجام می رساند. با توجه به اینکه این مجموعه دارای شعب مختلف است در تمام تهران در 24 ساعت شبانه روز و تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات است. از طریق تلفن با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را در وب سایت بگذارید.

چرا برای علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی بوش با آرینا سرویس تماس بگیرید؟

تماس با مجموعه آرینا سرویس می توانید انواع خدمات مرتبط با نصب، تعویض و تعمیر لوازم خانگی بوش را دریافت کنید. تکنسین های این مجموعه دارای 5 سال سابقه کار هستند و با انواع لوازم خانگی این برند را سرویس می کنند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در این مجموعه بسیار مناسب است. قطعات یدکی ظرفشویی بوش از انبار مرکز خدمات با قیمت عمده عرضه می شود و تعمیرات و قطعات تا 1 سال تضمین می شود.همچنین در این مرکز در صورت خرابی تشخیص و ویزیت متخصص به صورت رایگان انجام می شود. مشتریان فقط هزینه کار مهندس و قطعات نصب شده را پرداخت می کنند. امکان سرویس دهی در کلیه نقاط تهران را داریم و شما می توانید هر ساعت شبانه روز و تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل با ما تماس بگیرید. برای انجام این کار، یک پیام آنلاین بگذارید یا با پشتیبانی از طریق راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما معرفی شده است ارتباط برقرار کنید.

آرینا سرویس در تهران دارای شعب مختلفی می باشد به طوری که سرویس دهی به این مجموعه را تسهیل می بخشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی که در ادامه معرفی می شود تماس بگیرید.

  • شماره تماس نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش در شمال تهران: ۲۲۷۱۸۵۳۵و ۲۲۷۱۷۷۹۶
  • تماس نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش غرب تهران: ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹
  • برای تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش در شرق و جنوب تهران: ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش