علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی بوش وسط کار

علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی بوش وسط کار

علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی بوش وسط کار

آیا متوجه شده اید که ماشین ظرفشویی شما خیلی زودتر از آنچه که قرار بود متوقف شده است؟ متاسفانه، احتمالا به این دلیل نیست که ماشین ظرفشویی بوش زودتر از موعد خاموش می شود، بلکه به این دلیل است که درست در وسط یک چرخه متوقف می شود. این مشکلات می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. در این مقاله از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آرینا قصد داریم به بررسی علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی بوش وسط کار بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر  همراه ما باشید.

سوختن فیوز ماشین ظرفشویی بوش

اگر ماشین ظرفشویی پیش از موعد متوقف شود و دوباره روشن نشود می تواند به دلایل مختلفی باشد. این دلایل می تواند ناشی از سوختن جعبه فیوز باشد. اگر ماشین ظرفشویی شما دارای چراغ های نشانگر در جلو است، آنها را از نظر روشنایی بررسی کنید که به این معنی است که دستگاه برق دارد. اگر آنها روشن نیستند و به نظر می رسد برق به دستگاه شما نمی رسد، ممکن است بخواهید فیوز را بررسی کنید.

از طرف دیگر، ممکن است فیوز حرارتی داخل ماشین ظرفشویی منفجر شده باشد. فیوز حرارتی از دستگاه در برابر گرمای شدید محافظت می کند. هنگامی که فیوز خاموش است و برق به دستگاه نمی رسد از داغ شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می کند.خاموش شدن فیوز حرارتی به طور تصادفی اتفاق نمی افتد. همیشه علت دیگری وجود دارد که نیاز به بررسی دارد.

برای این منظور نیاز است که با استفاده از مولتی متر  اتصالات قطعات مختلف را بررسی کنید تا ببینید مشکل از کجاست. گاها سوختن فیوز ماشین ظرفشویی به دلیل دوشاخه و مشکلات برق ساختمان است. برای این  منظور بهتر است برق ساختمان را بررسی کنید.

خرابی درب میکروسوئیچ

اگر قفل درب یا میکروسوئیچ شما معیوب است، می تواند از عملکرد ماشین ظرفشویی جلوگیری کند. اساسا، به عنوان یک ویژگی ایمنی، قفل درب باید قبل از راه اندازی ماشین ظرفشویی بسته شود و اگر مشکلی در آن وجود داشته باشد در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی نشان داده می شود.

در صورتی که قفل درب باز نشود، ماشین ظرفشویی نیز روشن نمی شود. حتی اگر درب ماشین ظرفشویی شما محکم بسته شود، ممکن است قفل در بسته نشود. اگر فکر می کنید علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی بوش وسط کار به دلیل قفل میکروسوئیچ است می توانید براحتی با روش هایی که در مقاله دلایل خرابی میکروسوئیچ اشاره شد این مشکل را بر طرف کنید.

خرابی برد کنترل

یکی از دلایل خاموش شدن ماشین ظرفشویی بوش وسط کار به دلیل برد کنترل دستگاه است. خرابی برد کنترل سبب می شود که ماشین ظرفشویی برنامه را به خوبی به پیش نبرد و در وسط کار خاموش شود. تعمیر بر د کنترل دستگاه مقداری پیچیده است. اگر احتمال می دهید که دلیل خاموش شدن ماشین ظرفشویی بوش وسط کار خرابی برد کنترل است می توانید دلایل خرابی آن را با ما در میان بگذارید.

کاهش فشار آب

ماشین ظرفشویی بوش برای کار کردن به آب و فشار نیاز دارد. در صورتی که آب به هر دلیلی قطع شده باشد این می تواند باعث شود که ماشین ظرفشویی در اواسط چرخه خود متوقف شود زیرا آب مورد نیاز برای ادامه کار را ندارد.

خرابی موتور

یکی از دلایل خاموش شدن ماشین ظرفشویی بوش وسط کار خرابی پمپ یا موتور ماشین ظرفشویی بوش وسط کار است که معمولا به دلیل  کاهش فشار آب و یا مشکلات تخلیه ایجاد می شود. در این مواقع صدای ماشین ظرفشوی افزایش یافته و یا مقداری نشت در ماشین ظرفشویی خواهید دید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش یا هر گونه مشکل دستگاه می تواند سخت تر از رفع آن باشد. اگر با مشکلی در دستگاه برخورد کرده اید که واقعا شما را دچار مشکل کرده است یا متوجه شده اید که تعمیر آن کمی پیچیده تر از آن است که راحت آن را انجام دهید، همین امروز با ما تماس بگیرید . تکنسین های حرفه ای تعمیر لوازم خانگی در آرینا سرویس می توانند به شما کمک کنند تا مطمئن شوید که لوازم خانگی بوش خراب شما به سرعت تعمیر می شوند. برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران با شماره های درج در سایت ارتباط برقرار کنید. ما در 24 ساعت شبانه روز پاسخگویی نیازهای شما در رابطه با تعمیر انواع لوازم خانگی بوش می باشیم.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش با توجه به نوع خرابی آن متغیر است. در صورتی که علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی بوش وسط کار از موتور ظرفشویی باشد، شما باید اقدامات لازم برای تعویض قطعه را به انجام برسانید.در صورتی که در تهران هستید می توانید انجام این خدمات را به آرینا سرویس بسپارید. در این مرکز تخصصی ماشین ظرفشویی بوش مشکل بررسی و در صورتی که به تعویض قطعه نیاز داشته باشد در سریع ترین زمان ممکن این کار انجام می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

اگر ماشین ظرفشویی در حین اجرای برنامه خاموش می شود، با تعمیرکار بوش تماس بگیرید.فقط یک مهندس با تجربه و با مهارت قادر خواهد بود به سرعت منبع مشکل را شناسایی و خرابی را برطرف کند. اگر فرد بی تجربه در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی هستید سعی نکنید خودتان مشکل را حل کنید. اقدامات شما ممکن است باعث خرابی های جدی تری در عملکرد ماشین ظرفشویی شود.

اگر در تهران هستید بهتر است با نمایندگی تعمیرات بوش در تهران  تماس بگیرید.  آرینا سرویس انواع خدمات، نصب، تعویض و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران را به انجام می رساند. با توجه به اینکه این مجموعه دارای شعب مختلف است در تمام تهران در 24 ساعت شبانه روز و تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات است. از طریق تلفن با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را در وب سایت بگذارید.

چرا برای  علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی با آرینا سرویس تماس بگیرید؟

تماس با مجموعه آرینا سرویس می توانید انواع خدمات مرتبط با نصب، تعویض و تعمیر لوازم خانگی بوش را دریافت کنید. تکنسین های این مجموعه دارای 5 سال سابقه کار هستند و با انواع لوازم خانگی این برند را سرویس می کنند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در این مجموعه بسیار مناسب است. قطعات یدکی ظرفشویی بوش از انبار مرکز خدمات با قیمت عمده عرضه می شود و تعمیرات و قطعات تا 1 سال تضمین می شود.همچنین در این مرکز در صورت خرابی تشخیص و ویزیت متخصص به صورت رایگان انجام می شود. مشتریان فقط هزینه کار تکنسین و قطعات نصب شده را پرداخت می کنند. امکان سرویس دهی در کلیه نقاط تهران را داریم و شما می توانید هر ساعت شبانه روز و تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل با ما تماس بگیرید. برای انجام این کار، یک پیام آنلاین بگذارید یا با پشتیبانی از طریق راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما معرفی شده است ارتباط برقرار کنید.

آرینا سرویس در تهران دارای شعب مختلفی می باشد به طوری که سرویس دهی به این مجموعه را تسهیل می بخشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی که در ادامه معرفی می شود تماس بگیرید.

  • شماره تماس نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش در شمال تهران: ۲۲۷۱۸۵۳۵و ۲۲۷۱۷۷۹۶
  • تماس نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش غرب تهران: ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹
  • برای تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش در شرق و جنوب تهران: ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش